Powered by Smartsupp
Stvorkolkyonline.sk

Terénne buginy

Terénne buginy – dokonalý spoločník pre vaše dobrodružstvá

Terénne buginy (známe aj ako off-road buginy) patria k ľahkým štvorkolesovým vozidlám určených pre off-road jazdu. Sú čoraz viac obľúbenejšie medzi milovníkmi adrenalínu a outdoorových aktivít. Vysvetlenie je jednoduché.

Terénne buginy sú totiž navrhnuté tak, aby poskytovali maximálny zážitok z jazdy. Skvelo kombinujú výkon, všestrannosť a bezpečnosť. Nielenže ponúkajú jedinečný spôsob adrenalínu, ale taktiež majú aj praktické využitie. Terénne buginy vás nesklamú ani v náročnejších terénoch – a to vďaka pevnej konštrukcii, vysokému podvozku a silnému motoru. Od tradičných štvorkoliek sa líšia najmä dizajnom a jazdnými vlastnosťami.

Terénne buginy – prečo sa vyplatia?

 

Dôvodov k zakúpeniu terénnych bugín je hneď niekoľko:

  • Všestrannosť a flexibilita – terénne buginy obstoja v rôznych terénoch a sú vhodné pre rekreačných aj skúsených jazdcov. Hodia sa na adrenalínové zábavné jazdy, avšak zastanú aj niektoré práce na záhrade či farme (preprava materiálu na odľahlých miestach a pod.).
  • Výborný výkon – terénne buginy sú vybavené výkonnými motormi a odolným podvozkom, čo im umožňuje ľahko zvládať rôzne terény, od pieskových dún po lesné cesty a skalnaté útesy.
  • Odolnosť, spoľahlivosť a dlhoročná funkčnosť – terénne buginy pochádzajúce z dielní overených výrobcov  sú navrhnuté tak, aby obstáli aj v náročnejších podmienkach. A to bez straty svojich jazdných vlastností či akéhokoľvek obmedzovania jazdca. Navyše, pri správnej údržbe vám budú roky spoľahlivo slúžiť, a teda vaša investícia nevyjde nazmar.
  • Bezpečnosť – pevná a odolná konštrukcia, špecifický dizajn a bezpečnostné prvky prispievajú k ochrane jazdca.
  • Adrenalín – milovníkom rýchlosti a dobrodružstva ponúkajú terénne buginy  nezabudnuteľné off-rad zážitky. Ich schopnosť zvládnuť extrémne terénne podmienky zaručuje vzrušujúce dobrodružstvo.
  • Nižšie náklady na údržbu – v porovnaní s terénnymi autami či štvorkolkami majú buginy jednoduchšiu konštrukciu, čo znižuje náklady na ich údržbu a servis.
  • Zlepšenie jazdeckých zručností – jazdením na terénnej bugine si jazdci – začiatočníci  rozvíjajú svoje zručnosti a schopnosti, cibria sa pri ovládaní a správaní vozidla v rôznych terénoch.

Ak máte vo svojom okolí nadšencov pre off-road, terénne buginy sú ideálnym prostriedkom na skupinové výlety a jazdy. Či už hľadáte zábavné trávenie voľného času, spôsob ako objavovať neznáme miesta v okolí alebo len chcete vyskúšať niečo nové – terénne buginy sú  dobrou a rozumnou voľbou.

Buggy 125 čierna
Akcia
€1 499

BUGGY FX 125cc je najnovší model z továrne FUXIN, ktorý sa stal celkovým hitom roku 2021. Táto bugína ponúka širokú paletu farieb a vyniká svojou robustnosťou s nosnosťou až do...

Kód: 56/ZEL
BUGGY 200
ZADARMOZADARMO
€2 799

BUGGY 250 je najnovší a najsilnejší model buginy pre rok 2021, ktorý vyniká svojím originálnym dizajnom, silným štvortaktným motorom s objemom 200 ccm a maximálnou rýchlosťou 65...

Kód: 65/ZEL
BUGGY 300cc
€5 499

BUGGY 300cc je výkonná štvorkolka s jednovalecovým motorom o objeme 300ccm, ktorý ponúka maximálny výkon až 10,5 kW. S automatickou prevodovkou a reťazovým pohonom zvládne...

Kód: 68/CIE
3 položiek celkom

Komu sa kúpa terénnej buginy vyplatí?

Terénne buginy sú skvelé pre tých, ktorí majú radi adrenalínové športy a outdoorové dobrodružstvá. Sú ideálne pre jazdcov, ktorí chcú prekonať náročný terén a užiť si jazdu v prírode. Zároveň sú vhodným riešením aj pre rodinné outdoorové výlety.

Vzhľadom na vyššie spomenuté je zrejmé, že kúpa terénnej buginy sa vyplatí. Pri výbere odporúčame zvážiť faktory ako veľkosť a typ motora,  cenu, bezpečnostné funkcie a doplnky, ktoré prispievajú k celkovému komfortu pri jazdení (ergonomické sedadlo a pod.). Aby bola vaša terénna bugina v top stave, nezabudnite na pravidelnú údržbu. Kontrolujte pneumatiky, brzdy či motor a zabezpečte, aby boli všetky mechanické časti v dobrom stave.

 

Naše odporúčanie

Terénne buginy hodnotíme ako spoľahlivé off-road vozidlá pre mladších aj starších, viac i menej skúsených jazdcov. Uspokoja každého, kto hľadá spojenie vzrušenia, dobrodružstva a outdoorovej aktivity. Ich všestrannosť, výkon a schopnosť zvládať aj náročnejšie terénne podmienky z nich robia ideálnu voľbu moto nadšencov po celom Slovensku.

Garancia doručenia
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
náhradné diely skladom
náhradné diely skladom
množstvo dielov skladom
Darček Doprava Zdarma
Darček - Doprava zdarma
Ku každej objednávke nového stroja
Späť do obchodu