Powered by Smartsupp
Stvorkolkyonline.sk

Bugina 125cc

Bugina  125cc  (nielen) pre za─Ź├şnaj├║cich off-road nad┼íencov

Bugina 125cc  sa st├íva ─Źoraz popul├írnej┼íou medzi milovn├şkmi outdoorov├ęho jazdenia, a to obzvl├í┼í┼ą v pr├şpade za─Źiato─Źn├şkov a mlad┼í├şch jazdcov. Vysvetlenie je jednoduch├ę a n├║ka sa prakticky samo. 

Bugina 125cc  spad├í toti┼ż do kateg├│rie men┼í├şch, ─żah┼í├şch a kompaktnej┼í├şch off-road ┼ítvorkolesov├Żch vozidiel. Slu┼ín├Ż motor s objemom 125cc centimetrov kubick├Żch je z├írukou dostato─Źn├ęho v├Żkonu, ktor├Ż prispeje k bezpe─Źnej a kontrolovanej jazde. Pr├íve to je d├┤vodom, pre─Źo je bugina 125cc  ─Źastou vo─żbou mlad┼í├şch jazdcov, ako aj jazdcov ÔÇô za─Źiato─Źn├şkov, ktor├ş naberaj├║ a cibria svoje off-road motoristick├ę zru─Źnosti a schopnosti. Bugina 125cc  pon├║ka skvel├ę podmienky pre u─Źenie sa. Zvl├ída jazdu v ─żah┼í├şch ter├ęnoch ako l├║ky, polia ─Źi lesn├ę cesty. 

 

─Äal┼íie faktory, ktor├ę hovoria v prospech buginy 125cc  

Jednoduch┼íie a ─żah┼íie ovl├ídanie, elimin├ícia rizika nekontrolovate─żnej jazdy (samozrejme, pri optim├ílnych ter├ęnnych podmienkach) a z├şskavanie sk├║senosti v oblasti off-road jazdenia sme u┼ż spomenuli. Ak├ę ─Ćal┼íie benefity je potrebn├ę uvies┼ą v s├║vislosti s buginou 125cc ?

- cena, ktor├í pote┼í├ş v├ís aj va┼íu pe┼ła┼żenku,

- rie┼íenie pre z├íbavn├ę a bezpe─Źn├ę outdoorov├ę jazdenie aj pre mlad┼í├şch ─Źlenov rodiny,

- men┼í├ş motor sa rovn├í ni┼ż┼íej spotrebe ÔÇô a to bez toho, aby ste boli nejak├Żm sp├┤sobom limitovan├ş pri off-roadov├Żch z├í┼żitkoch,

- stabiln├í a robustn├í kon┼ítrukcia, roz┼í├şren├ę odpru┼żenie a kvalitn├ę ter├ęnne pneumatiky s hrub├Żm chr├íni─Źom prispievaj├║ k bezpe─Źnosti po─Źas jazdy a chr├ínia jazdca pri pr├şpadnom prevr├íten├ş,

- komfort po─Źas sedenia ÔÇô pohodln├ę a nastavite─żn├ę sedadl├í, ktor├ę sa prisp├┤sobia v├Ż┼íke ka┼żd├ęho jazdca, 

- slu┼ín├í nosnos┼ą (napr├şklad na┼ía bugina 125cc  FX vynik├í nosnos┼ąou a┼ż do 200 kg),

- ni┼ż┼íie n├íklady na ├║dr┼żbu ÔÇô op├Ą┼ą plat├ş priama ├║mera, t. j. men┼í├ş motor a jednoduch┼íia kon┼ítrukcia znamenaj├║ ni┼ż┼íie n├íklady na ├║dr┼żbu a opravy.

Buggy 125 ─Źierna
Akcia
ÔéČ1 499

BUGGY FX 125cc je najnov┼í├ş model z tov├írne FUXIN, ktor├Ż sa stal celkov├Żm hitom roku 2021. T├íto bug├şna pon├║ka ┼íirok├║ paletu farieb a vynik├í svojou robustnos┼ąou s nosnos┼ąou a┼ż do...

K├│d: 56/ZEL
1 polo┼żiek celkom

M├ím z├íujem o buginu 125  

Ak h─żad├íte bezpe─Źn├║ a cenovo dostupn├║ mo┼żnos┼ą pre z├íbavu v pr├şrode na ┼ítyroch koles├ích, bugina 125  je rozumnou vo─żbou. Ur─Źite n├ís kontaktujte ÔÇô radi v├ím pom├┤┼żeme pri v├Żbere.

- Pon├║kame mo┼żnos┼ą obhliadky, ako aj testovacej jazdy s ka┼żd├Żm strojom. Na┼íi predajcovia s├║ schopn├ş prisp├┤sobi┼ą vozidlo va┼íim potreb├ím. Bugina 125  v├ím bude doslova ┼íit├í na mieru.

- Taktie┼ż disponujeme vlastnou prepravou po celej krajine. V─Ćaka tomu m├┤┼żeme garantova┼ą r├Żchle doru─Źenie. Samozrejme, ┼że dopravu m├íte od n├ís zadarmo.

- Pokazen├í ─Źi po┼íkoden├í s├║─Źiastka pre v├ís nepredstavuj├║ probl├ęm alebo nebodaj nieko─żkod┼łov├ę/t├Ż┼żd┼łov├ę obmedzenie pri pou┼ż├şvan├ş buginy. Pon├║kame toti┼ż mo┼żnos┼ą dodania n├íhradn├Żch dielov v z├íruke, a to bez potreby pr├şs┼ą na miesto. Navy┼íe, obrovsk├ę mno┼żstvo n├íhradn├Żch dielov m├íme skladom a odosielame ich do jedn├ęho ÔÇô dvoch dn├ş.

- Na┼íim z├íkazn├şkom pon├║kame bezplatn├ę odborn├ę poradenstvo a konzult├ície, av┼íak ur─Źite nepohrn├║ ani u┼ż├şvate─żskou pr├şru─Źkou v sloven─Źine (┼żiadne nezrozumite─żn├ę vety a preklady).

- Poskytujeme z├íru─Źn├║ aj poz├íru─Źn├║ slu┼żbu. 

Garancia doru─Źenia
Garancia doru─Źenia
nepo┼íkoden├ęho tovaru
n├íhradn├ę diely skladom
n├íhradn├ę diely skladom
mno┼żstvo dielov skladom
Dar─Źek Doprava Zdarma
Dar─Źek - Doprava zdarma
Ku ka┼żdej objedn├ívke nov├ęho stroja
Sp├Ą┼ą do obchodu