Powered by Smartsupp
Stvorkolkyonline.sk

Štvorkolky FX do 250ccm

Štvorkolky do 250ccm

Štvorkolky do 250ccm ponúkajú ideálnu rovnováhu medzi výkonom a ovládateľnosťou. Aj preto sú obzvlášť obľúbené – bez ohľadu na to, či ide o začiatočníka alebo skúseného jazdca.

Zakaždým nás nesmierne poteší, keď pri predstavovaní štvorkoliek do 250ccm vidíme na tvárach klientov jazdecké nadšenie a víziu dobrodružstva a slobody, ktorú vie poskytnúť iba off-road.

 

Čím sú špecifické a jedinečné štvorkolky do 250ccm?

Štvorkolky do 250ccm, známe tiež ako ATV (All-Terrain Vehicles), sú malé motorové vozidlá s objemom motora do 250ccm kubických centimetrov. Tento typ štvorkolky je aktuálne mimoriadne žiadaný, a to hneď z niekoľkých dôvodov. Štvorkolky do 250ccm ponúkajú lepší výkon v porovnaní s modelmi s nižšou kubatúrou, avšak zároveň si zachovávajú nenáročnú úroveň ovládateľnosti. Aj vďaka tomu sú štvorkolky do 250ccm považované za univerzálne vozidlá, vhodné na rôzne typy terénu – od mäkkého piesku po blatisté lesné cesty s menšími prekážkami. Vďaka svojmu výkonu a robustnosti sú perfektným off-road spoločníkmi pre jazdcov, ktorí hľadajú zábavu a vzrušenie mimo štandardných ciest.

Aby vám vaše štvorkolky do 250ccm dlho a spoľahlivo slúžili, nezabúdajte na ich pravidelnú údržbu. Aspoň raz za pol roka – rok (v závislosti od frekvencie používania) vymeňte olej, skontrolujte pneumatiky, brzdový systém a iné dôležité súčasti. Vyhnete sa nepríjemným a neočakávaným problémom počas vašich off-road potuliek.

Šikovná, agilná a spoľahlivá štvorkolka FX 250
Akcia
ZADARMOZADARMO
€1 999

Štvorkolka FX 250 je unikátny model na slovenskom trhu, ktorý sa vyznačuje motorom s výkonom 19 koní a maximálnou rýchlosťou až 60 km/h. Tento model ponúka automatickú...

Kód: 62/BIE
1 položiek celkom

Spoznajte výhody štvorkoliek 250

Pozreli sme sa na niektoré špecifiká, ktoré stoja za zváženie pri kúpe štvorkolky 250:

  • spoľahlivý výkon a jednoduché ovládanie – štvorkolky s objemom motora 250 disponujú dostatočným výkonom pre väčšinu terénnych dobrodružstiev. Zároveň sú  bezpečne a jednoducho ovládateľné aj pre menej skúsených jazdcov.
  • perfektný spoločník do každého terénu – štvorkolky 250 vás nesklamú bez ohľadu na terénne podmienky vašich off-road výprav. Či už ide o zábavnú jazdu po vidieckej krajine alebo o pomoc pri práci na hospodárstve alebo v záhrade – štvorkolky 250 sú dostatočne robustné a výkonné, aby zvládli rôzne úlohy a bezpečne vás odviezli do cieľa (neodporúčame ich na štandardné jazdy po meste).
  • ekonomická úspora – dobrou správou je, že v porovnaní s väčšími modelmi sú štvorkolky 250 často úspornejšie, či už ide o spotrebu paliva alebo o údržbu a servisovanie. Aj z toho dôvodu sú investíciou, ktorú rozhodne nebudete ľutovať.
  • rozmanité farebné aj dizajnové prevedenia – štvorkolky 250 sú atraktívne nielen z hľadiska výkonu či úspory, ale aj z hľadiska estetiky a dizajnu.

 

Štvorkolky 250 – ako si z nich vybrať?

Pri výbere štvorkolky 250 vám odporúčame zvážiť niekoľko faktorov. Najzávažnejším je typ terénu, po ktorom plánujete so štvorkolkou jazdiť. V závislosti od predpokladaného využívania štvorkolky sa uistite, že motor 250 spĺňa vaše očakávania a potreby. Odporúčame staviť na model od overeného výrobcu, ktorý disponuje kvalitnými súčasťami ako je pevný rám, dobré brzdy, stabilný podvozok či kolesá zaisťujúce výbornú ovládateľnosť a stabilitu aj pri vyšších rýchlostiach. Nepodceňujte ani maximálnu nosnosť. Samozrejme, že štvorkolky 250 máme k dispozícií v niekoľkých farebných variáciách, z ktorých si určite vyberiete.

V prípade záujmu neváhajte využiť naše bezplatné odborné poradenstvo.

Štvorkolky 250 sú skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú vzrušenie a dobrodružstvo, ale zároveň netúžia po extra dávke adrenalínu. Či už ako hobby vozidlo alebo praktický pomocník na farmu – štvorkolky 250 ponúkajú to najlepšie z oboch svetov.

Garancia doručenia
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
náhradné diely skladom
náhradné diely skladom
množstvo dielov skladom
Darček Doprava Zdarma
Darček - Doprava zdarma
Ku každej objednávke nového stroja
Späť do obchodu